Šių akcijų dividendai toliau teka ir auga.
Kas labiau patinka investuotojams, nei akcijos, už kurias mokamas sultingas dividendinis pajamingumas? Atsakymas paprastas: akcijos su sultingu dividendų pajamingumu, kurios laikui bėgant greičiausiai padidins dividendų išmokėjimą.
Tokias atsargas rasti nėra taip sunku, kaip kai kurie gali pagalvoti. Čia yra trys didelio pajamingumo dividendų akcijos, kurias galite nusipirkti dabar ir kurios padidino dividendus 25 ar daugiau metų.
1. AbbVie
AbbVie's (ABBV 0,26 %) Išankstinis dividendų pajamingumas, viršijantis 3,2%, nėra toks didelis, kaip buvo anksčiau šiais metais. Tačiau taip yra todėl, kad 2024 m. didelės farmacijos atsargos išaugo beveik 25 %. Tačiau AbbVie vis dar atitinka mano didelio derlingumo apibrėžimą, kuris yra bet koks derlius, bent du kartus didesnis už S&P 500.
Nedaug įmonių gali paliesti „AbbVie“ dividendų rekordą. Bendrovė padidino dividendus įspūdingus 52 metus iš eilės, todėl ji priklauso elitinei grupei, vadinamai Dividend Kings.
Tačiau ar investuotojai į pajamas turėtų nerimauti dėl mažėjančių „AbbVie“ pajamų? Ne. Bendrovė ir toliau jaučia, kad praranda patento išskirtinumą savo geriausiai parduodamam vaistui nuo autoimuninių ligų Humira. Tačiau „AbbVie“ turi puikią galimybę greitai atsigauti.
„Humira“ įpėdinių „Rinvoq“ ir „Skyrizi“ pardavimai sparčiai auga. „AbbVie“ 2020 m. įsigijęs „Allergan“ atsiperka už produktus, įskaitant antipsichozinį vaistą „Vralyar“ ir migrenos terapiją „Qulipta“ ir „Ubrelvy“. Neseniai bendrovės „Celcius Therapeutics“ ir „Landos Biopharma“ įsigijimai taip pat dar labiau sustiprina jau daug žadantį dujotiekį.
2. Enbridge
Jei norite gauti ypač didelių pajamų, patikrinkite Enbridge (ENB 0,34 %). Energetikos bendrovės išankstinis dividendų pajamingumas viršija 6,8%. Jos dividendų pajamingumas nuo 2018 m. pradžios išliko didesnis nei 5%.
Enbridge didino dividendus 29 metus iš eilės. Kai paskirstomų pinigų srautų išmokėjimo koeficientas paprastai yra nuo 60% iki 70%, aš visiškai tikiuosi, kad bendrovė išlaikys tą dividendų didėjimo seriją.
Ilgą laiką aš į Enbridge žiūriu kaip į vidurio galią – ir taip yra. Bendrovė eksploatuoja vamzdynus, kuriais visoje Šiaurės Amerikoje tiekiama žalia nafta, gamtinės dujos ir kiti skystieji angliavandeniliai. Jai taip pat priklauso saugyklos, terminalai ir kitas vidutinis turtas.
Tačiau „Enbridge“ orientuojasi ne tik į vidutinės srovės energijos areną. Jos įsigijimai padeda įmonei tapti didžiausia gamtinių dujų įmone Šiaurės Amerikoje. „Enbridge“ taip pat išsiplėtė į atsinaujinančią energiją, turėdamas daugybę saulės ir vėjo jėgainių Europoje ir Šiaurės Amerikoje.
3. Nekilnojamojo turto pajamos
Nekilnojamojo turto pajamos (O 0,57 %) išsiskiria kaip kitos didelio pajamingumo akcijos, kurias turėtų mylėti pajamas gaunantys investuotojai. Jis siūlo beveik 5,3% išankstinį dividendų pajamingumą. Kaip nekilnojamojo turto investicinis fondas (REIT), nekilnojamojo turto pajamos turi grąžinti bent 90% savo pajamų akcininkams kaip dividendus, kad jos pelnas būtų atleistas nuo federalinių mokesčių.
Kaip ir Enbridge, Realty Income padidino savo dividendus 29 metus iš eilės. Bendrovė kiekvieną mėnesį mokėjo dividendus nuo pat jos įkūrimo 1969 m. Jos vadovybė žada „ir toliau laikyti dividendus šventa mūsų misijos dalimi“.
Realty Income valdo labai įvairų nekilnojamojo turto portfelį. Ji turi daugiau nei 1550 klientų, atstovaujančių 90 pramonės šakų. Maždaug 36 % nuomos sumos sudaro klientai, turintys investicinio lygio kredito reitingus. Maždaug 90% visos REIT nuomos sumos yra atspari recesijai.
Sudėtinis metinis nekilnojamojo turto pajamų bendros grąžos augimo tempas nuo jos įtraukimo į Niujorko vertybinių popierių biržą 1994 m. yra 13,5%. Bendrovė 27 metus iš paskutinių 28 metų davė teigiamą pelną vienai akcijai. Tai yra toks našumas, dėl kurio „Realty Income“ yra puiki didelės pajamingumo dividendų akcija, kurią gali įsigyti pajamas gaunantys investuotojai.
Keithas Speightsas turi pareigas „AbbVie“ ir „Enbridge“. „The Motley Fool“ turi pareigas ir rekomenduoja „Enbridge“ ir „Realty Income“. „Motley Fool“ turi atskleidimo politiką.