Jei ieškote sandorio, šiuo metu nėra daug pasirinkimų. Įsigykite į šiuos nuolaidų pavadinimus, kol jie vis dar parduodami.
Jei primygtinai reikalaujate pirkti dividendų akcijas su nuolaida, šiuo metu jums labai nesiseka. Nors S&P 500 buvo nepatogiai nepastovūs nuo liepos mėnesio, jis vis dar pakilo daugiau nei 30 % nuo lapkričio mėnesio žemiausios ribos ir vis dar matosi rekordiškai. Tiesiog nėra daug pigių pasiūlymų, iš kurių būtų galima rinktis.
Tačiau yra keletas vertingų perspektyvų, jei norite pakankamai kasti.
Pateikiame trijų sumuštų S&P 500 dividendų akcijas, kurias galbūt norėsite surinkti, kol daugybė kitų investuotojų nuspręstų padaryti tą patį.
1. Jungtinių siuntų tarnyba
Negalima apeiti fakto, kad COVID-19 pandemijos nutraukimas pasirodė sudėtingas Jungtinė siuntų tarnyba (UPS 0,11 %). Akcijos pakilo po internetinio apsipirkimo bangos, tačiau nuo 2022 m. sugrįžęs apsipirkimas asmeniškai paveikė investuotojų nuotaikas. Ekonominis vangumas ir naujos (ir brangesnės) darbo sutartys taip pat prisidėjo prie pastarojo meto silpnumo. Apskritai, UPS akcijos nuo 2022 m. pradžios piko dabar atpigo 45%.
Tačiau galima ginčytis, kad pardavėjai viršijo savo tikslą, baimindamiesi, kad bėdos užsitęs ilgiau, nei tikėtasi iš pradžių, ir įsitraukė į jo verslą.
Žiūrėkite, pristatymas – bent jau svarbioje šios bendrovės JAV rinkoje – iš tikrųjų auga. Tiekimo valdymo instituto bendro gamintojų ir paslaugų teikėjų pristatymo rodikliai ir toliau didėja nuo 2023 m.
Vartotojai taip pat atlieka savo vaidmenį. Elektroninės prekybos milžinas AmazonŠiaurės Amerikos verslas praėjusį ketvirtį išaugo 9%, o tarptautinė veikla išaugo beveik 7%.
Panašiai, bet atskirai, Amerikos geležinkelių asociacija praneša, kad bendras geležinkelių eismas Šiaurės Amerikoje atitinka lygius praėjusiais ir užpernai, o intermodalinis geležinkelių eismas yra didesnis nei per pastaruosius trejus metus. Tai turi įtakos UPS vien todėl, kad intermodaliniuose konteineriuose gabenamos prekės taip pat yra tos prekės, kurios greičiausiai atsidurs UPS pristatymo furgono gale. Šiuo klausimu, nors šie metai bus šiek tiek smukūs, analitikai ragina kitais metais „United Parcel Service“ pajamas išaugti beveik 5%, o tai paskatins dar didesnį pajamų augimą.
Be abejo, yra ir sparčiau augančių, ir didesnio pajamingumo akcijų. Tačiau nėra daug tokių, kurie duoda tokį pat perspektyvų 5% dividendų pajamingumą, kokį šiuo metu daro UPS akcijos, ypač esant santykinai mažam rizikos lygiui, palyginti su didelėmis augimo perspektyvomis.
2. Devono energija
Devono energija's (DVN -1,76 %) perspektyvus 4,7 % pajamingumas yra toks pat sultingas, kaip ir United Parcel Services, tačiau yra ir kažkas. Tai yra, šių akcijų išmokėjimas nėra nuoseklus. Jis mažėja ir teka kartu su nuolat kintančiais bendrovės pajamomis. Jei jums reikia patikimų, nuspėjamų pajamų, kad galėtumėte apmokėti pasikartojančias sąskaitas, tai nėra idealus pavadinimas.
Vis dėlto, jei sugebate suvirškinti nepastovias pajamas iš dividendų mainais į didesnes nei vidutines pajamas, šis 22 % atsitraukimas nuo balandžio mėnesio piko yra puiki galimybė patekti į rinką.
„Devon Energy“ užsiima naftos ir dujų verslu. Pagrindinis dėmesys skiriamas sausumos projektams JAV centre, o penkios pagrindinės vietos veikia nuo pietų Teksaso iki Šiaurės Dakotos. Praėjusį ketvirtį jis kasdien išgaudavo vidutiniškai 335 000 barelių žalios naftos ir 1,1 milijardo kubinių pėdų gamtinių dujų, o tai daugiau ar mažiau atitiko pastarojo meto gavybą.
Žinoma, energetikos verslas yra sudėtingas. Naftos ir dujų rinkos kaina nuolat kinta, tačiau jos gręžimo ir gavybos kaina beveik nesikeičia. Štai kodėl atrodo, kad šio sektoriaus pelnas didėja, kai naftos kainos yra pakilusios, tačiau pajamos krenta, kai net ir nedidelis naftos kainų spaudimas. Devonas nėra šios dinamikos išimtis.
Tačiau Devonas yra išimtis daugeliui savo naftą ir dujas gaminančių partnerių ta prasme, kad didžiąją dalį savo pajamų jis gauna dividendų išmokėjimu. Atsižvelgiant į tai, tai labai tiesiogiai priklauso nuo pačios naftos kainos. Tai taip pat nėra blogai, atsižvelgiant į tai, kad OPEC „ExxonMobil“.o „Standard & Poor's“ prognozuoja, kad po 20 metų naudosime bent tiek pat medžiagų, kiek naudojame šiandien.
3. Franklino ištekliai
Galiausiai pridėkite investicijų valdymo aprangą Franklino ištekliai (BEN -1,85 %) į savo S&P 500 dividendų akcijų sąrašą, kurį galite nusipirkti ir laikyti amžinai. Jo 35% išpardavimas nuo praėjusių metų pabaigos pritraukė akcijas iki beveik ketverių metų žemiausios vertės ir padidino prognozuojamą dividendų pajamingumą iki daugiau nei 6%.
Atsitraukimas turi tam tikrą paviršutinišką prasmę. Atrodo, kad investuotojai vis labiau domisi biržoje prekiaujamais fondais (ETF) ar net atskiromis akcijomis. Panašu, kad tradiciniai investiciniai fondai, tokie kaip tie, kuriuos dažniausiai valdo jos investicinė bendrovė „Franklin Templeton“, tampa nepatogūs. (Franklinas daro taip pat valdyti kai kuriuos ETF, bet tai nėra pagrindinė jos verslo dalis.)
Tačiau ši prielaida nepaiso kelių svarbių faktų, susijusių su „Franklin Resources“.
Pirmoji iš šių realijų yra ta, kad nepaisant augančio susidomėjimo ETF ir būtinomis atskiromis akcijomis, pvz Nvidia ar Amazon, žmonės iš tikrųjų nepraranda susidomėjimo įprastais fondais. Investicinių bendrovių instituto duomenys rodo, kad Jungtinių Valstijų fondų bendrovės 2022 m. pabaigoje valdė 28,6 trilijonų dolerių vertės turtą, šiek tiek mažiau nei 2021 m. rekordas dėl to meto lokių rinkos ir pakeliui į praėjusių metų pabaigos rodiklį – 33,6 USD. trilijonas. Didžioji šių pinigų dalis investuojama į paprastus investicinius fondus, o ne į biržoje prekiaujamus fondus. Bendras „Frankin“ valdomas turtas (AUM) šiuo metu siekia 1,66 trilijono USD, o tai viršija 2021 m. pabaigoje pasiektą piką – beveik 1,6 trilijono USD.
Kitas nesusipratimas yra tai, kaip veikia fondų valdymo verslas. Nors neabejotinai šios bendrovės klesti bulių rinkose, kurios sukelia investuotojų susidomėjimą, investiciniai fondai vis tiek ima valdymo mokesčius pagal investuoto turto sumą, net kai jų fondai veikia prastai. Štai kaip „Franklin“ sugebėjo taip gerai atsilaikyti 2022 m., nepaisant to, kad tuomet rinkos rezultatai buvo gana prasti. Svarbiausia yra tiesiog pritraukti ir išlaikyti investuotojų pinigus.
Ir analitikai nesitiki, kad ši įmonė turės problemų tai darydama. Jie bendrai ragina šiais metais padidinti pajamas 7%, o kitais metais – dar 6%, o tai paskatins pajamų augimą.
Šios pajamos, žinoma, remia dividendų mokėjimus, kurie per pastaruosius 44 metus augo kiekvienais metais. Jums būtų sunku rasti geresnių rezultatų.
Johnas Mackey, buvęs „Amazon“ dukterinės įmonės „Whole Foods Market“ generalinis direktorius, yra „The Motley Fool“ direktorių tarybos narys. James Brumley neturi pozicijų nė vienoje iš paminėtų akcijų. „Motley Fool“ turi pozicijas ir rekomenduoja „Amazon“, „Nvidia“ ir „S&P Global“. „The Motley Fool“ rekomenduoja „United Parcel Service“. „Motley Fool“ turi atskleidimo politiką.