Istoriškai didelis „Wall Street“ etaloninio rodyklės atšokimas buvo pirmtakas per didelei grąžai.
Nors yra keletas būdų, kaip išplėsti savo turtus, įskaitant nekilnojamojo turto pirkimą, prekių pirkimą ar jūsų pinigų sumušimą į iždo obligaciją, nė viena iš šių kitų turto klasių nepriartėjo prie pernausio amžiaus metinės akcijų grąžos suderinimo.
Nors atsargos yra žinomos dėl to, kad per ilgą laiką teikia per didelę vidutinę metinę grąžą, jų trumpalaikiai rezultatai yra ne kas kita, o nuspėjama, kaip parodė pastarosios penkios savaitės.
Nuo Wall Street etalono rodyklės, „S&P 500“ (^GSPC -0,64%)pažymėjo savo visų laikų uždarymą aukštai vasario 19 d., Mes tai matėme ir „Dow Jones“ pramonės vidurkis (^Dji -0,24%) prieiti į pataisos teritoriją, kai augimas yra augantis „Nasdaq Composite“ (^Ikisija -0,74%) Įvažiavimas į savo pirmąją meškos rinką nuo 2022 m.
Vaizdo šaltinis: „Getty Images“.
Bet tai, kas iš tikrųjų išsiskyrė balandžio mėn., Buvo vienos sesijos judesių, stebimų „Dow Jones“, „S&P 500“ ir „Nasdaq“ kompozicijose, greitis. „S&P 500“ užregistravo savo penktą pagal dydį dviejų dienų procentinį mažėjimą nuo 1950 m. Per pirmąją balandžio savaitę, taip pat didžiausią vienos dienos taško padidėjimą tik po kelių dienų.
Šie laukiniai laisvieji paskatino retą ir istorinį „S&P 500“ įvykį, kuris per visą istoriją turėjo norą numatyti, kad krypčių atsargos judės toliau.
Daugybė veiksnių yra Wallwing Wall Street
Prieš analizuojant vieną iš retesnių „Wall Street“ įvykių, kuriuose yra tvirtas dalykas, kuriame prognozuojama būsima atsargų grąža, svarbu pripažinti, kad kintamieji, lemiantys šį istorinį kintamumą, bet kada greitai išnyks.
Pagrindinis katalizatorius, atsakingas už „Dow“, „S&P 500“ ir „Nasdaq Composite“, yra prezidento Donaldo Trumpo tarifų politika. Po balandžio 2 d. Uždarymo varpo Trumpas pristatė 10% visame pasaulyje tarifą, taip pat aukštesnius „abipusių tarifų“ šalis, kurios, kaip manoma, turi nuolatinį prekybos trūkumą su JAV. Tai yra šis pranešimas, dėl kurio „S&P 500“ išgyveno staigų dviejų dienų nuosmukį; Tai yra prezidento Trumpo 90 dienų pauzė apie abipusius tarifus visoms šalims, išskyrus balandžio 9 d. Kiniją, kuri uždegė saugiklį iki didžiausio vienos dienos punkto laimėjimo istorijoje visiems trims rodyklėms.
Bandymas susitarti dėl prekybos susitarimų su dešimtimis šalių bus duotų ir imdavimų procesas, kuris gali sukelti abipusius tarifus, padidėja vyraujanti infliacijos lygis JAV ir potencialiai silpnesnis vidaus augimas.
„S&P 500 Shiller Cape“ santykio duomenys, kuriuos pateikė YCHARTS.
Akcijų rinka taip pat pateko į 2025 m. Įvertindama aukščiausios kokybės vertinimą. „S&P 500“ „Shiller“ kainų ir padidėjimo (P/E) santykis, kuris dar žinomas kaip cikliškai pakoreguotas P/E santykis (CAPE santykis), gruodžio mėn. Pasiekė beveik 39 kartotinius, o tai yra trečias pagal dydį skaitymas per nuolatinę bulių rinką, kai buvo patikrinta 154 metus.
Nors „Shiller P/E“ santykis jokiu būdu nėra laiko nustatymo įrankis, rodmenys, didesni nei 30, buvo pirmtakas iki galimų 20% (ar didesnių) nuostolių „Dow Jones“ pramonės vidurkyje, S&P 500 ir (arba) „Nasdaq Composite“.
Investuotojai nerimauja ir dėl JAV ekonomikos sveikatos. Pradinis pirmojo ketvirčio bendro vidaus produkto perskaitymas parodė, kad ekonomika sumažėjo 0,3%-pirmasis jos susitraukimas per trejus metus. Nors ekonomika ir atsargos nėra susietos su klubu, nėra neįprasta, kad ekonominis silpnumas paversti įmonių uždarbį.
Galiausiai, spartus iždo obligacijų pajamingumo padidėjimas suteikė investuotojams. Nors pajamų ieškotojai šypsosi, greitas obligacijų pajamingumo padidėjimas kelia riziką padidinti vartotojų ir verslo skolinimosi procentus. Tai panašu į stabdžių slopinimą jau vėsinančioje ekonomikoje.

Vaizdo šaltinis: „Getty Images“.
Istoriškai didelis „S&P 500“ (paprastai) atšokimas suteikia gerą žinią investuotojams
Nepaisant šių daugybinių ir nuolatinių katalizatorių, plakančių pagrindinius Wall Street akcijų indeksus, „S&P 500“ etalonas grįžo atgal nuo balandžio 8 d., Baigdamas žemai istoriniam.
Nors nuo balandžio 8 d. Visuose trijuose pagrindiniuose indeksuose nuo balandžio 8 d. Sumažėjo vienos sesijos taškų, „S&P 500“ lemiamai pakilo aukščiau. Remiantis bendra grąža, į kurią įeina dividendai, iki gegužės 1 d. „S&P 500“ įgijo 12,5% daugiau nei 17 prekybos sesijų.
Taip17 prekybos sesijų yra savavališkas skaičius, kaip ir faktas, kad „S&P 500“ grąžino 12,5%. Tačiau, pasak Jeffo Wenigerio, nuosavybės strategijos vadovu Išmintisyra būdas beprotybei brėžti linijas smėlyje šiais konkrečiais taškais.
Kaip pažymėsite žemiau esančiame „Weniger“ socialinės žiniasklaidos platformoje, „S&P 500“ 17 dienų ROMP aukštesnis buvo tik 14-ą kartą nuo 1988 m. Pradžios, kad etalono indeksas susirinko mažiausiai 12,5%.
Jaučiasi per daug, per greitai. „S&P 500“ per pastaruosius 17 sesijų šoktelėjo 12,5%. Daugeliui investuotojų „Instinct“ sako, kad parduoti, paimti pelną, laukti geresnio įėjimo taško. Tačiau istorija sako ignoruoti tą instinktą. 👇👇👇
1988–2025 m. Buvo trylika kitų laikotarpių, kai … pic.twitter.com/87k2mdiico
– Jeffas Wenigeris (@Jeffweniger) 2025 m. Gegužės 2 d
Naudodamas „Refinitiv“ duomenis, „Weniger“ apskaičiavo bendrą „S&P 500“ grąžą 10 įvairių terminų, po kurių padidėjo mažiausiai 12,5%. Ypatingas susidomėjimas yra paskutinė stulpelis (250 sesijų vėliau), kuri yra grubus vienerių metų ženklas po kiekvieno reto įvykio.
Visiškai „S&P 500“ po vienerių metų buvo aukštesnis 85% laiko (11 iš 13 ankstesnių atvejų), o du laikotarpiai DOT-COM burbulo metu buvo išimtys. Kaip Wenigeris pažymi savo įraše, nors kyla pagunda gauti pelno po didesnio „S&P 500“ padidėjimo, istoriniai duomenys stipriai skatina kantrybę ir perspektyvą.
Be to, „S&P 500“ buvo didesnė vidutiniškai 19,6% per metus po šių 13 ankstesnių indekso viršįtampių. Palyginimui, vidutinė metinė bendra „S&P 500“ grąža nuo 1988 m. Yra kuklesnė 11,9%. Statistiškai kalbant, mažiausiai 12,5% padidėjimas per 17 prekybos sesijos ruožo etaloniniam indeksui iš anksto numatė didelę būsimą akcijų grąžą.
Aukščiau pateikto duomenų rinkinio įspėjimas yra tas, kad jokie nuspėjamieji įrankiai ar koreliacinis įvykis negali garantuoti, kas bus toliau. Jei būtų tobulas prognozavimo įrankis, galite būti tikri, kad mes visi jį naudojysime.
Nepaisant to, „Weniger“ pabrėždamas retą „Wall Street“ renginį, kalbama apie investuotojų svarbą, kad jie sutelktų dėmesį į horizontą ir ignoruoja nenutrūkstamą baltąjį triukšmą, kuris dažnai debesys dažnai labai artimų prognozių. Nors mes niekada negalėsime numatyti, ką „S&P 500“ veiks rytoj ar savaitę nuo dabar, su jokiu realiu tikslumu, daugiau nei šimtmetį nebuvo praėjusio 20 metų laikotarpio, kai „S&P 500“ nepasibaigė žymiai aukštesnis.